Orlik Sobień - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ostatni sparing - niespodzianka...

• autor: andrew1910, 2011-04-01 08:55

Sobień, 31.03.2011, godz. 17.45

Orlik Sobień 2:1 (1:0) Sokół Aleksandrów II

I... niespodzianka! Co prawda w miniony czwartek planowany był zwykły trening lecz w ostatnim momencie udało się nakłonić rywala zza miedzy grającego w lidze okręgowej do rozegrania sparingu, więc czemu nie? W Sobieniu mecze z drużyną Aleksandrowa zawsze traktowane były w sposób szczególny, nie dziwi więc fakt, że Orlik wyszedł na plac gry mocno zmobilizowany aby uzyskać korzystny wynik. Gospodarze mimo ostrego pressingu od pierwszych minut nieźle rozpoczęli spotkanie, było sporo gry piłką i dość składnych akcji. Pierwszego gola dla Orlika strzelił Maciej Milanowicz i od tego momentu więcej z gry zaczęli mieć przyjezdni. Szczęśliwie nie udało im się stworzyć żadnych bramkowych sytuacji, choć momentami gra obronna wyglądała nieco chaotycznie. Druga część spotkania rozpoczęła się podobnie do pierwszej. Obie ekipy starały się dużo operować piłką lecz bez wyraźnej przewagi którejś ze stron. Niestety to Sokół po błędach Sobieńskiej obrony strzelił bramkę na 1:1. Ostatnie 20 minut minut należało już jednak do gospodarzy, którzy wyprowadzili kilka groźnych ataków z których jedną na bramkę zamienił Grzegorz Sikorski. W samej końcówce Sokół II miał jeszcze swoje szanse na remis, ale mimo nich nie udało mu się zmienić rezultatu spotkania.

"Lista obecności": bramkarze - Sylwester Ziąbka, obrońcy - Sebastian Strożek, Włodzimierz Marciniak, Łukasz Kubik, Jarosław Felczak, Michał Andrzejczak, Paweł Durman, pomocnicy - Mariusz Stopyra, Krzysztof Struś,  Jarosław Bojara, Łukasz Turek, Mariusz Szarkowski, Jacek Skrzypek, Sylwester Lechowski, Bartłomiej Bednarek, Łukasz Przybysz, napastnicy - Adam Struś, Maciej Milanowicz(1), Grzegorz Sikorski

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

GKS KsawerówOrlik Sobień
GKS Ksawerów 4:2 Orlik Sobień